سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / کسب مقام برتر دانشگاه پیام نور در جشنواره حرکت

کسب مقام برتر دانشگاه پیام نور در جشنواره حرکت

کسب مقام برتر دانشگاه پیام نور در جشنواره حرکت

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : ایرنا – یازدهمین جشنواره بین المللی حرکت که با حضور دانشجویان انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور از روز یکشنبه چهارم آذر ماه آغاز شد، امروز به کسب و کار خود پایان داد.

اختتامیه آن جشنواره با حضور دست یار فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری، روسای بعضی از دانشگاه ها و همچنین همچنین دانشجویان عضو انجمن های علمی دانشگاه های سراسر کشور با معرفی نفرات برتر پایان یافت.

مدیرکل فرهنگی دانشگاه پیام نور گفت: آن جشنواره از رویدادهای مثبت در حوزه دانشجویی می باشد چرا که امکان بروز و همچنین ظهور توانمندی های دانشجویان و همچنین همچنین امکان ساخته یا ایجاد ارتباط با صنعت و همچنین بازار و همچنین نیز شرایط مساعد جهت مباحث کارآفرینی را ساخته یا ایجاد می نماید.

ناصر محمدی افزود: در آن جشنواره دانشجویان، اساتید، صنعتگران و همچنین کارآفرینان بسیاری از غرفه های انجمن های علمی بازدید و همچنین مذاکرات متعددی هم جهت تجاری سازی بعضی از دستاوردهای دانشجویان و همچنین انجمن ها صورت گرفت.

او همچنین تصریح کرد: از نقاط نیرو و همچنین تحسین برانگیز یازدهمین جشنواره بین المللی حرکت مشارکت و همچنین حضور پرشور دانشجویان کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف بود که از مرکز کابل دانشگاه پیام نور هم ۷ فرد یا شخص از دانشجویان شرکت داشتند.

کسب مقام برتر دانشگاه پیام نور در جشنواره حرکت


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : کسب مقام برتر دانشگاه پیام نور در جشنواره حرکت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک

وزیر علوم : طرح دانشگاه آزاد جهت تجمیع و همچنین یا جمع آوری واحدهای کوچک …

سوپروب close
خرید بک لینک