خانه / مقالات / کسب و کار اینترنتی شما landing page دارد؟

کسب و کار اینترنتی شما landing page دارد؟

کسب و کار اینترنتی شما landing page دارد؟
online banking کسب و کار اینترنتی شما landing page دارد؟
ثبت رایگان آگهی

اگر شما صاحب یک وب سایت هستید و یا اینکه می خواهید یک کسب کار اینترنتی برای راه اندازی بکنید باید قلب تپنده یک وب سایت را بشناسید! در این مقاله قرار است در مورد لندینگ پیج (landing page) یا صفحه فرود حرف کنیم. قطعا تا به حال برای شما پیش آمده که در خبرنامه های سایتهای مختلف عضو شده اید بعد از مدتی دید ید که تعداد بسیاری ایمیل تبلیغاتی دریافت کردید از اینکه در آنها عضو شده اید پشیمان شده اید.

روزهای اول من شما در اینترنت

اینترنت پدیده نو ی هستش در کشور ما هم بسیار نوپا هستش ، برای همین تجربه کاربران اینترنت در ایران نسبت به کشورهای پیشرفته کمتر است. افراد به همین بی تجربگی هر فرمی را که در اینترنت می دیدند پر می کردند و به راحتی ایمیل خودشان را در اختیار سایتهای مختلف قرار می دادند و نسبتا در روزهای اول آشنایی تمام ماها با اینترنت ، برایمان بسیار جذاب بوده که در خبرنامه ایمیلی یک سایتی عضو بشویم اما بعد از چند روز که ایمیل خودمان را باز می کردیم مشاهده می کردیم که تعداد بسیار بسیاری ایمیل برای ما ارسال شده این مساله هر روز بیشتر میشد و باعث نارضایتی ما می شد اما امروزه نسبتا آبرخی تمام کاربران اینترنتی در ایران بسیار بیشتر از قدیم شده و امروزه کمتر حاضر می شویم در خبرنامه یک سایتی عضو بشویم. حتی چنانچه به آن وبسایت هم طرفدار باشیم باز از ترس اینکه چند زمان بعد اینباکس ایمیلمان از ایمیل های تبلیغاتی پر نشود کمتر حاضر می شویم که در سایتهای مختلف ی عضو بشویم.

ایمیل مارکتینگ قلب تپنده بازاریابی اینترنتی

همچنان ایمیل مارکتینگ بالاترین نرخ بازدهی را نسبت به تمام روشهای بازاریابی اینترنتی دارد. یکی از مهمترین کارهای وب سایت جمع آوری ایمیل بازدیدکنندگان است. ولی گفتیم که کاربران دیگه کمتر از قدیم حاضر می شوند که در وب سایت عضو شوند باید چیکار کنیم؟

برای رفع این مساله باید از لندینگ پیج یا صفحه فرود استفاده کنیم.

لندینگ پیج (landing page) یا صفحه فرود در کسب و کار اینترنتی چیست؟

لندینگ پیج صفحه ای است که شما از کاربر می خواهید ایمیل خودش را ثبت نماید تا یک جایزه از شما دریافت نماید .

یعنی ما یک جایزه درست می کنیم از کاربران وب سایت می خواهیم برای اینکه بتوانند این هدیه را دریافت کنند باید ایمیل خودشان را ثبت کنند تا جایزه به ایمیلشان ارسال شود.

هدیه چه چیزی می تواند باشد؟

یک جایزه می تواند یک فایـل pdf ، یک فایل صوتی یک فایل عکس ی … باشد.

شما باید در وب سایت خودتان سیستم ی را پیاده بکنید تا کاربران بعد از ثبت ایمیل خودشان بتوانند به صورت اتوماتیک جایزه را دریافت کنند.

در فایل هدیه چه مطالبی را باید درج کنیم؟

برای مثال می توانید یک کد تخفیفی را در فایل pdf درج بکنید .

می توانید کاتالوگ کالاها خود را قرار دهید.

اگر قرار است که یک pdf درست بکنید سعی بکنید تعداد صفحات آن بین ۸ تا ۱۲ صفحه باشد.

چنانچه فایـل صوتی دارید کمتر از ۵ دقیقه باشد.

چنانچه فایـل عکس ی دارید کمتر از ۵ دقیقه باشد.

نکته بسیار مهم

هدیه ای که قرار است درست بکنید را با دقت طراحی بکنید . برایش زمان بگذارید مطالب ارزشمند ی را قرار بدهید. اگر فایـل بی ارزش را در صفحه فرود سایت قرار دهید باعث بی اعتمادی بازدیدکننده می شود و بازدیدکنندگان از طریق همان هدیه می توانند در مورد کیفیت کالاها خدمات شما قضاوت کنند.

نمونه لندینگ پیج یک کسب و کار اینترنتی

چنانچه تا به حال با صفحه فرود مواجه نشدید ، دقیقا منظور یک لندینگ پیج مثل وب سایت آترین وب است.

من در صفحه فرود آترین وب کتاب تبدیل مهارت به ثروت را قرار دآدم و اقطعا لا شما تا الان آن را دانلود کرده اید اما اگر دانـلود نکردید توصیه می کنم قطعا دانلود بکنید . در این کتاب یکروش کسب کار اینترنتی پر سود آموزش داده شده است.

لندینگ پیج ساختم ایمیل کاربران را جمع کردم هم اکنون چیکار باید کنم؟

شما باید به لیست ایمیل خود ایمیل گروهی ارسال بکنید کار ایمیل مارکتینگ کسب کار اینترنتی خود را شروع کنید.

در ایمیل های ارسالی خود مطالب ارزشمند ی را قرار دهید.

برای مثال یک جایزه جدید بسازید و در ایمیل ارسالی خود این جایزه را به اعضای سایت خود پیشنهاد دهید.

نکته : مستقیما لینک دانـلود را در ایمیل قرار ندهید. یک صفحه در سایت بسازید و یک لینک در ایمیل خود قرار دهید و ارجاع بدهید به صفحه ای که در سایت ساختید در صفحه ساخته شده لینک دریافت را قرار دهید.

همواره در ایمیل های ارسالی توصیه فروش ندهید! سعی بکنید ایمیل های ارزشمند ارسال بکنید و در بین ایمیل های ارزشمند ، ایمیلهایی ارسال بکنید پیشنهاد فروش بدهید.

نکته : در طول یک هفته چندین بار ایمیل ارسال نکنید! بهترین حالت هفته ای ایمیل است. اگر تعداد ایمیلهای ارسالی شما در طول یک هفته بیش از اندازه باشد بار ارزشی خود را از دست می دهد و بعد از مدتی کاربران بدون اینکه حتی ایمیل شما را باز کنند آن را حذف می کنند.

حرف پایانی

اگر تا به امروز وبسایت داشته اید ولی اینشیوه آسان را در سایت پیاده نکرده اید ، فرصت بسیار بزرگی را از دست دادید. فرقی نمی نماید که صاحب یک وبلاگ کوچک هستید یا صاحب یک وبسایت بزرگ و پر بازدید هستید اینروش را در سایت پیاده بکنید از نتایج آن شگفت زده می شوید. ایمیل مارکتینگ را در اولویت برنامه بازاریابی اینترنتی قرار دهید. با اجرای صحیح ایمیل مارکتینگ می توانید را به شکل چشم گیری رونق بدهید.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹

تابلو فرش دستباف سبد گل کد ۱۲۱۰۹ هنر فرش‌بافی از هنرهایی با قدمتی بس طولانی …

سوپروب close
خرید بک لینک