خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / کلید اولیه کنکور دکتری ۹۴ منتشر شد/ امکان اعتراض تا جمعه

کلید اولیه کنکور دکتری ۹۴ منتشر شد/ امکان اعتراض تا جمعه

کلید ابتدایی و اولیه کنکور دکتری ۹۴ نشر یافته شده شد/ امکان اعتراض تا جمعه

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

کلید ابتدایی و اولیه آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ نشر یافته شده شد و همچنین داوطلبان می توانند سئوالات خود را در مورد کلید از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی مطرح کنند. bdb36dc0f31d2bf7053dc417c27f4399 کلید اولیه کنکور دکتری ۹۴ منتشر شد/ امکان اعتراض تا جمعه

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، با توجه به آنکه نهاد سنجش سئوالات آزمون هر یک از کد رشته های امتحانی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه متمرکز سال شمسی ۱۳۹۴ نشر یافته شده کرده می باشد کلید آزمون نیز بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید قرار گرفته می باشد و همچنین داوطلبان می­ توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و همچنین کلید آزمون دارند، از روز سه شنبه ۲۶ اسفند تا جمعه ۲۹ اسفند به نهاد سنجش ارسال کنند.

نهاد سنجش به داوطلبان تاکید کرده می باشد که نشر هرگونه آگهی مبنی بر تحلیل سوالات و همچنین کلید آزمون به هر طریق دیگر مورد تأیید آن نهاد نیست و همچنین به داوطلبان توصیه می­ می شود جهت گرفتن هرگونه اطلاعات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در آن خصوص منحصراً به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کنند.

داوطلبان می توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و همچنین کلید آزمون دارند، منحصراً از طریق «سیستم پاسخگویی الکترونیکی» به نهاد سنجش ارسال کنند.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D9%BE%D8%A7%D8%B3%D8%AE-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-9217
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : کلید ابتدایی و اولیه کنکور دکتری ۹۴ نشر یافته شده شد/ امکان اعتراض تا جمعه

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک