خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / کمک میلیاردی یک کویتی به دانشگاه پیام نور

کمک میلیاردی یک کویتی به دانشگاه پیام نور

کمک میلیاردی یک کویتی به دانشگاه پیام نور

به به گفته پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) به نقل از صدا و همچنین سیما :  ریاست پیام نور شهرستان زیرکوه گفت : آن کمک را منصور علی ، خیر کویتی اهدا کرده که با آن هم ساختمانی به زیربنای هزار و همچنین ۳۵۰ مترمربع و همچنین با محوطه هزار و همچنین ۱۵۰ مترمربع جهت استقرار دانشگاه پیام نور زیرکوه خریداری شده می باشد .

دانشگاه پیام نور زیرکوه از سال شمسی ۸۲ در ساختمان استیجاری مستقر بوده می باشد .

 

غضنفری ریاست پیام نور شهرستان زیرکوه افزود : دانشگاه پیام نور زیرکوه ۲۹۰ دانشجو در رشته های کارشناسی علوم تربیتی ، روانشناسی ، مهندسی کامپیوتر ، حسابداری ، علوم کشاورزی و همچنین الهیات دارد.

 

نماینده ولی فقیه در دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی نیز گفت: احداث دانشگاه پیام نور توسط فرد خیر، گامی در جهت رشد علمی کشور می باشد لذا بایستی و حتما جهت استمرار آن گونه حرکت ها تبلیغات بیشتری در جامعه صورت گیرد.

حجت الاسلام جواد اکبری مطلق گفت: ساختمان دانشگاه پیام نور زیرکوه حاجی آباد با زیربنای یک هزار و همچنین ۳۵۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع با هزینه کرد ۱۲ میلیارد ریال توسط منصور علی و همچنین خواهر مرحومش صدیقه علی در مدت ۱۴ ماه احداث و همچنین وقف آن دانشگاه شده می باشد.

منصور علی، خیری که آن ساختمان را احداث کرده در مراسم افتتاح آن هم گفت: تا زنده هستم به عشق رهبر کبیر انقلاب اسلامی، امام و پیشوا خمینی (ره) در آن شهرستان در راه خیر قدم بر می دارم.

او همچنین از دانشجویان به عنوان بعدی سازان آن کشور نام برد و همچنین افزود: دانشجویان بایستی و حتما با توکل به خداوند و همچنین اعتماد به توانمندی های شان در راه توسعه علم و همچنین فرهنگ گام بردارند.

 

http://pnuna.com/1394/03/%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%85%D9%8A%D9%84%D9%8A%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D9%88%D9%8A%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D9%8A%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : کمک میلیاردی یک کویتی به دانشگاه پیام نور

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک