خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / کمک هزینه سال نو به کارکنان دانشگاه آزاد/ سرعت در ارتقای اساتید

کمک هزینه سال نو به کارکنان دانشگاه آزاد/ سرعت در ارتقای اساتید

کمک هزینه سال شمسی نو به کارکنان دانشگاه آزاد/ سرعت در ارتقای اساتید

بر اساس مصوبه هیات رئیسه دانشگاه آزاد مقرر شد به کلیه کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه به مقدار و اندازه و میزان ۱۵ قسمت و بخش از حکم کارگزینی آنها کمک هزینه سال شمسی نو پرداخت می شود. 78f5cd6bb466c1c37d89adc6f5c3d3ad کمک هزینه سال نو به کارکنان دانشگاه آزاد/ سرعت در ارتقای اساتید

به به گفته خبرگزاری مهر، حمید میرزاده در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نمایش جلسات هیات ممیزه افراد هیات علمی دانشگاه آزاد گفت: به تا حال قسمت و بخش قابل توجهی از پرونده ارتقای اساتید دانشگاه در نهاد مرکزی بررسی کردن شده می باشد. در صورتی که پرونده ای در آن ارتباط و رابطه باقی مانده می باشد مرتبط به کم کاری استان هاست.

او همچنین گفت: بنده حساسیت ویژه ای نسبت به ارتقا رتبه اساتید و همچنین افراد هیات علمی دارم و همچنین نباید حقوق اشخاص تنها به دلیل کم کاری و همچنین اهمال بخشی از نهاد اداری دانشگاه ضایع می شود همچنین ارتقای رتبه علمی افراد علمی دانشگاه مرتبط به حیثیت علمی و همچنین کیفیت دانشگاه می باشد و همچنین به آن منظور در سال شمسی قبل توجه جدی به آن مقوله شده می باشد و همچنین آن روند در سال شمسی بعدی نیز ادامه خواهد داشت.

ریاست دانشگاه آزاد اظهار داشت: بایستی و حتما در آن باره استان ها فعال شوند و همچنین فرآیند بررسی کردن ارتقای اساتید را سرعت ببخشیم زیرا بر اساس آمار ها و همچنین اطلاعات، تعداد بسیاری از مربیان، استادیاران و همچنین دانشیاران ما هم اکنون قابلیت ارتقا رتبه را دارند و همچنین سرعت بخشی به فرآیند بررسی کردن پرونده ها در نهایت به منفعت دانشگاه خواهد بود.

میرزاده با اشاره به موضوع تصویب رشته محل های جدید در شورای گسترش وزارت علوم گفت: دانشگاه آزاد با توافقی که با ۲ وزیر سابق علوم در حکومت یازدهم داشته در ازای انحلال ۴۱ واحد علوم تحقیقات خود مجوز تمامی رشته محل هایی که از آن واحدها به واحدهای دیگر سرریز شده بود را گرفتن کرده می باشد و همچنین صورت جلسه آن توافق نیز موجود می باشد.

او همچنین افزود: بنابراین تمامی رشته محل های مذکور در دانشگاه آزاد شامل مجوز بوده و همچنین کسی نمی تواند اعتبار آنها را زیر سوال ببرد و همچنین مطمئنا دوستان ما در وزارت علوم و همچنین شورای گسترش نیز به آن موضوع واقف خواهند بود.

تشکیل کمیته ویژه جهت تعمیر و همچنین نگهداری تجهیزات پژوهشی دانشگاه 

ریاست دانشگاه آزاد همچنین از نمایش جلسه با وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در روزهای پایانی سال شمسی خبر داد و همچنین گفت: با شناختی که از وزیر علوم داریم امیدوارم آن جلسه نتایج خوبی را به همراه داشته باشد و همچنین قسمت و بخش قابل توجهی از معظلات و مسائل و مشکلات دانشگاه آزاد اسلامی حل می شود.

میرزاده به موضوع اعتبارات مورد مستلزم و نیاز تعمیر و همچنین نگهداری تجهیزات پژوهشی دانشگاه اشاره کرد و همچنین گفت: کمیته ای به همین نام بایستی و حتما تشکیل می شود تا خارج از مقررات و همچنین آیین نامه مسائل اقتصادی و مالی و همچنین معاملاتی در باره تعمیر و همچنین نگهداری تجهیزات پژوهشی دانشگاه که قسمت و بخش قابل توجهی از آنها خیلی زیاد با ارزش و همچنین خاص خواهند بود اقدام کند.

او همچنین از تجمیع کمیسون های موارد خاص در دانشگاه آزاد خبر داد و همچنین گفت: در دانشگاه شاهد فعالیت چندین کمیسون خاص در چند معاونت هستیم که آیین نامه تجمیع تمامی آن کمیسیون ها بایستی و حتما تدوین شده تا در سال شمسی بعدی و همچنین در جلسات هیات رئیسه بررسی کردن و همچنین تصویب می شود.

کمک هزینه ۱۵ درصدی سال شمسی نو به کارکنان غیر هیئت علمی

در آخرین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به گفته معاونت بین الملل آن دانشگاه در ارتباط و رابطه با فعالیت واحد لبنان خواندن و قرائت شد. آن به گفته همراه با نظرات تخصصی کمیسیون هیات رئیسه جهت اراده و تصمیم راسخ گیری نهایی به هیات امنای مرکزی ارائه خواهد شد.

حسین غریبی دست یار آموزشی دانشگاه نیز گزارشی از تقویم آموزشی در سال شمسی ۹۵-۹۴ دانشگاه جهت حاضرین خواندن و قرائت کرد و همچنین افراد هیات رئیسه با موضوعات و همچنین جزییات آن تقویم موافقت کردند. مصوبه دیگر آن جلسه موضوع عملکرد هیات ممیزه دانشگاه بود که بدین ترتیب ارسال پرونده ها و همچنین سرعت بخشیدن به آن هم از سوی استان ها مورد اثبات و یا تایید و همچنین تاکید افراد هیات رئیسه دانشگاه قرار گرفت.

همچنین مقرر شد نهاد مرکزی دانشگاه، نهاد سما و همچنین واحدها و همچنین مراکز آموزشی دانشگاه به کلیه کارکنان غیر هیات علمی تمام وقت مجوزدار به مقدار و اندازه و میزان ۱۵درصد مبلغ حکم کارگزینی به شرط تأمین اعتبار به عنوان کمک هزینه آغاز سال شمسی نو پرداخت کنند.

همچنین در آن جلسه از تصویب ۴۷۳ رشته محل در شورای گسترش وزارت علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در دوران مدیریت جدید دانشگاه خبر داده شد که  ۳۵۰ رشته محل آن هم در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکتری می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%82%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-9211
بهترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : کمک هزینه سال شمسی نو به کارکنان دانشگاه آزاد/ سرعت در ارتقای اساتید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …