کنکور سراسری ۹۴ آغاز شد

کنکور سراسری ۹۴ آغاز شد

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : چهل و همچنین پنجمین کنکور سراسری – کنکور سراسری ۹۴ امسال با رقابت ۸۷۷ هزار و همچنین ۸۳۵ فرد یا شخص برگزار می می شود و همچنین پذیرش در دوره های هر روز خدا، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و همچنین بین الملل دانشگاه ها و همچنین موسسات آموزش عالی و همچنین کدرشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و همچنین موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین غیردولتی و همچنین دانشگاه فرهنگیان صورت می گیرد.

آمار ثبت نام کنندگان تعداد ۸۷۷ هزار و همچنین ۸۳۵ فرد یا شخص می باشد که از آن تعداد ۵۱۶ هزار و همچنین ۳۷۲ فرد یا شخص معادل ۵۸٫۸۲ قسمت و بخش زن و همچنین ۳۶۱ هزار و همچنین ۴۶۳ فرد یا شخص معادل ۴۱٫۱۸ قسمت و بخش مرد خواهند بود.

در تیم علوم ریاضی و همچنین فنی تعداد ۱۸۱ هزار و همچنین ۲۹۹ فرد یا شخص ، در تیم علوم تجربی تعداد ۴۹۷ هزار و همچنین ۸۴۵ فرد یا شخص ، در تیم علوم انسانی ۱۸۱ هزار و همچنین ۷۱۹ فرد یا شخص ، در تیم هنر ۱۰ هزار و همچنین ۷۰۰ فرد یا شخص و همچنین در تیم زبان خارجی ۶ هزار و همچنین ۲۷۲ فرد یا شخص به رقابت می پردازند.

کنکور سراسری ۹۴ در روزهای پنجشنبه و همچنین جمعه ۲۱ و همچنین ۲۲ خردادماه در ۳۶۵ شهرستان و همچنین قسمت و بخش کشور، ۴۶۳ حوزه امتحانی و همچنین ۱۷ کشور خارجی برگزار می می شود که به آن ترتیب یک روز از فرآیند آزمون کاسته شد. پیش از آن صبح روز شنبه نیز آزمون تیم علوم انسانی برگزار می شد که از امسال آن آزمون همزمان با آزمون تیم علوم ریاضی و همچنین فنی در صبح پنجشنبه برگزار شده می باشد.

کنکور سراسری ۹۴ صبح از ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز پنجشنبه ۲۱ خردادماه آغاز شده می باشد.

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز کنکور سراسری ۹۴ در دهه دوم شهریورماه اعلام می می شود.

 

http://pnuna.com/1394/03/%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%B1%DB%8C-94-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF.html
جدید و تو و تازه ترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : کنکور سراسری ۹۴ آغاز شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان

آغاز ۱۳ طرح تبادل علمی با ترکیه/ همکاری علمی با ایتالیا و همچنین آلمان …

سوپروب close
خرید بک لینک