خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / یک زن رئیس دانشگاه آکسفورد شد

یک زن رئیس دانشگاه آکسفورد شد

یک زن ریاست دانشگاه آکسفورد شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

دانشگاه اکسفورد جهت اولین بار و همچنین در تاریخ ۸۰۰ ساله خود یک زن را به عنوان ریاست آن دانشگاه پذیرفت. 1722870 یک زن رئیس دانشگاه آکسفورد شد

به به گفته خبرگزاری مهر، «لوئیس ریچاردسون» – استاد علوم سیاسی و همچنین ریاست فعلی دانشگاه سنت اندروز با شروع سال شمسی میلادی جایگزین ریاست کنونی آکسفورد خواهد شد. او همچنین در حالی به ریاست یکی از برترین دانشگاه های دنیا نائل خواهد شد که دویست و همچنین نود و همچنین هفتمین فرد یا شخص و همچنین اولین زن ریاست آکسفورد خواهد بود.

او همچنین در کارنامه فعالیت های خود ریاست بر دانشگاه سنت اندروز، معتبرترین دانشگاه اسکاتلند و همچنین موسسه مطالعات پیشرفته رادکلیف ( Radcliffe Institute ) در دانشگاه هاروارد را به دست داشته می باشد. ریچاردسون ۵۶ ساله دکترای خود را در رشته علوم سیاسی از دانشگاه هاروارد و همچنین کارشناسی ارشدش را از دانشگاه UCLA گرفتن کرده می باشد.

او همچنین متولد واترفورد در کشور ایرلند می باشد. ریچاردسون در ارتباط و رابطه با آن انتصاب به روزنامه نویس و خبرنگار گاردین گفت : « من مشتاقانه منتظر روزی بودم که یک زن به آن سمت منصوب می شود زیرا دانشگاه ها نیز مثل بسیاری از کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل ها هرمی شکل بوده و همچنین زنان در پست و همچنین جایگاه های مهم دیده نمی شوند.»

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%DA%A9%D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AF-10087
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : یک زن ریاست دانشگاه آکسفورد شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک