خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۱۷۰ بورسیه غیر قانونی دانشگاه خوارزمی تعیین تکلیف شدند

۱۷۰ بورسیه غیر قانونی دانشگاه خوارزمی تعیین تکلیف شدند

۱۷۰ بورسیه غیر قوانین و قانونی دانشگاه خوارزمی مشخص کردن تکلیف شدند

دست یار آموزشی دانشگاه خوارزمی گفت: حدود ۱۷۰ دانشجوی بورسیه غیر قوانین و قانونی در مقطع دکتری در آن دانشگاه تحصیل میکردند که توسط نامه نهاد مسائل دانشجوین تکلیفشان مشخص شد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار دانشگاهی ایسنا دکتر کیوانی در نشست خبری که امروز برگزار شد در مورد موضوع فوق توضیح داد: تعدادی کمی از دانشجویان به دلیل عدم اعتبار مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد آنها قطع تحصیل کردند. تعداد بسیاری نیز با هزینه فردی یا شخصی ادامه تحصیل می دهند.

او همچنین گزارشی از اوضاع آموزشی دانشگاه خوارزمی ارائه کرد و همچنین گفت: آن دانشگاه با ۱۴ دانشکده، ۱۳هزار دانشجو و همچنین ۴۴۰ عضو هیات علمی مشغول به فعالیت می باشد.

او همچنین با تاکید بر قوی بودن عملکرد آموزشی دانشگاه تصریح کرد: طبق آمار نهاد سنجش، ۳۶درصد از دانش آموختگان مقطع کارشناسی دانشگاه خوارزمی در دوره های ارشد دولتی و همچنین درکل بیش از ۷۰درصد ازانها در آزمون ارشد پذیرفته میشوند.

کیوانی سپس اعلام کرد: دانشکده هنر و همچنین معماری به زودی در دانشگاه پیاده سازی و راه اندازی می می شود و همچنین رشته های پژوهش هنر و همچنین تاریخ و همچنین هنر و همچنین معماری در آن دانشکده ساخته یا ایجاد خواهد شد.

به گفته او همچنین دانشکده فناوری پیشرفته نیز جهت ساخته یا ایجاد رشته های مرتبط با فناوری های نو تاسیس خواهد شد.

نمایش ۱۰ کرسی آزاداندیشی در دانشگاه خوارزمی

در ادامه نشست دکتر ایمانی دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در مورد کرسی های آزاداندیشی گفت: احساس امنیت در جامعه از خود امنیت بالاتر می باشد و همچنین در دوره هایی امنیت فکری و همچنین بیانی اشخاص زیرسوال رفت.

او همچنین با اشاره به اتفاق اخیر رخ داده در شیراز نسبت به علی مطهری افزود: اینگونه رفتارها باعث میشود امکان ابراز عقیده جهت افرادی با سلیقه متغایر و متفاوت فراهم نشود درحالیکه شهید مطهری فرمودند نظام

نظام جمهوری اسلامی بایستی و حتما بستری فراهم کند که حتی مارکسیستها بتوانند نظرشان را ابراز کنند و همچنین دیگران به آنها پاسخ دهند.

او همچنین با تاکید بر آنکه نمی قدرت به صورت دستوری کرسی های آزاداندیشی را برگزار کرد، ادامه داد: بایستی و حتما بستر و همچنین فضای مناسب نمایش آن کرسی ها فراهم می شود تا اشخاص آزادانه به گفتن نظراتشان بپردازند

ایمانی در پایان سخنانش اعلام کرد که حدود ۱۰ کرسی ازاداندیشی در سال شمسی ۹۳ در آن دانشگاه برگزار شد

پیشرفت ۵۰ درصدی تعداد مقالات در آن دانشگاه

به نقل از ایسنا، سپس دکتر سراج زاده – دست یار پژوهش و همچنین فناوری- با گفتن آنکه درحال حاضر ۲۰ مجله علمی پژوهشی در دانشگاه فعالیت دارد، افزود: تعدادی از آن مقالات سابقه طولانی داشته و همچنین مرتبط به دهه ۵۰ خواهند بود.

او همچنین با اشاره به آنکه یکی از مهمترین شاخص های پژوهشی، تعداد مقالات می باشد ادامه داد: سال شمسی قبل در آن باره ۵۰درصد پیشرفت داشتیم.چنانچه تعداد آنها از ۶۳۹ مقاله به ۹۵۰ مقاله رسید.

او همچنین سپس در مورد طرح های پژوهشی برون دانشگاهی اظهار کرد:در آن راستا در سال شمسی ۹۳ به یک میلیارد تومان رسیدیم که نسبت به سال شمسی قبل رشد ۶۷درصدی را نشان می دهد.

دست یار پژوهش و همچنین فناوری دانشگاه خوارزمی ادامه داد: هم چنین دو مرکز رشد به نام مرکز رشد مهندسی بافت و همچنین علوم شناختی در حال اخذ مجوز می باشد.

به گفته سراج زاده، ۱۵ کنفرانس ملی و همچنین بین المللی در سال شمسی ۹۳ در آن دانشگاه برگزار شده می باشد.

حثی از تعدیل و همچنین کاهش کارمندان دانشگاه مطرح نیست

در بخشی دیگر از نشست دکتر حسینی دست یار اداری دانشگاه خوارزمی با گفتن آنکه دانشگاه در قبل دچار بی نظمی اقتصادی و مالی بوده می باشد گفت: سال شمسی جدید گام مهمی به سمت انضباط اقتصادی و مالی برداشته می‌می شود. در آن راستا ۹۰۰ کارمندی که در دانشگاه فعالیت دارند، به منظور بهره بری و استفاده بهینه از ظرفیت آنها ساماندهی میشوند.

او همچنین با تاکید بر آنکه بحثی از تعدیل و همچنین کاهش نیروها مطرح نبوده می باشد ادامه داد: ۶۰ برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش مهارتی در سال شمسی ۹۳ جهت کارمندان برگزار شد و همچنین اراده و تصمیم راسخ به نمایش بیش از ۷۰ برنامه جذاب و جالب و خوب در سال شمسی جدید داریم.

به گفته حسینی، پروژه فنی مهندسی، شیمی و همچنین روان شناسی در پردیس کرج شروع شده و همچنین شاهد افتتاح کتابخانه در ابن پردیس در سال شمسی جدید هستیم.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D9%87-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D9%85%DB%8C-%D8%AA%D8%B9-9446
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ۱۷۰ بورسیه غیر قوانین و قانونی دانشگاه خوارزمی مشخص کردن تکلیف شدند

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک