خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۲۰ درصد اعضای هیات علمی علوم پزشکی همدان از خانواده ایثارگران هستند

۲۰ درصد اعضای هیات علمی علوم پزشکی همدان از خانواده ایثارگران هستند

۲۰ قسمت و بخش افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید همدان از خانواده ایثارگران خواهند بود

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ریاست دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان گفت: ۵ قسمت و بخش از دانشجویان و همچنین ۱۲ قسمت و بخش از افراد هیات علمی دانشگاه از خانواده شاهد و همچنین ایثارگر خواهند بود که با احتساب قوانین آئین نامه ایثارگران جمع افراد هیات علمی عضو جامعه ایثارگران به ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، دکتر “حبیب الله موسوی بهار” در همایش سالیانه دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان با گفتن آنکه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید به داشتن جامعه ایثارگر خوب و همچنین شایسته افتخار می کند، اظهار کرد: جامعه ایثارگر دانشگاه همدان در سطح کشور و همچنین استان حائز رتبه های برتر شده اند.

او همچنین افزود: اوضاع تحصیلی جامعه ایثارگر دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان مطلوب می باشد چراکه ۵ قسمت و بخش از دانشجویان و همچنین ۱۲ قسمت و بخش از افراد هیات علمی دانشگاه از خانواده شاهد و همچنین ایثارگر خواهند بود که با احتساب قوانین آئین نامه ایثارگران جمع افراد هیات علمی عضو جامعه ایثارگران به ۲۰ قسمت و بخش افزایش می یابد.

موسوی بهار اضافه کرد: با توجه به آنکه دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان شامل ۵۷ رشته در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف از کارشناسی تا دکترای تخصصی می باشد فضای مناسبی جهت رشد و همچنین بالندگی دانشجویان به ویژه جامعه شاهد و همچنین ایثاگران فراهم شده می باشد.

او همچنین در ادامه با گفتن آنکه در دوران دفاع مقدس اشخاص جهت دفاع از نظام اسلامی به جبهه ها رفتند، تصریح کرد: امروز که نبرد جنگ نرم و همچنین غیرملموس در جریان می باشد بایستی و حتما از راه جهاد علمی از کشور دفاع کرد.

موسوی بهار در قسمت و بخش غیره ای از سخنانش با اشاره به آنکه ایران در علوم علم پزشکی جدید رتبه هفدهم جهانی را به خود اختصاص داده می باشد، گفتن کرد: ایران در حوزه علوم علم پزشکی جدید در منطقه خاورمیانه و همچنین آسیای میانه رتبه نخست را دارد.

او همچنین اضافه کرد: ایران در سال شمسی های ۲۰۱۳ و همچنین ۲۰۱۴ بالاترین رشد علمی در منطقه و همچنین جهش علمی جهان را کسب کرده می باشد.

دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان ۲۶۰ دانشجو از خانواده شاهد و همچنین ایثارگر دارد

ریاست ستاد شاهد و همچنین ایثارگران دانشگاه علوم علم پزشکی جدید همدان نیز با گفتن آنکه نخستین همایش دانشجویان شاهد و همچنین ایثارگر دانشگاه در سال شمسی ۷۳ برگزار شد، گفت: امروز بیستمین همایش را جهت گرامیداشت یاد و همچنین خاطره دلیرمردانی که از کشور دفاع کردند برگزار می کنیم.

“سیدجواد موسوی بهار” با اشاره به آنکه از ۶۰۰۰ دانشجوی دانشگاه تعداد ۲۶۰ فرد یا شخص از خانواده شاهد و همچنین ایثارگر خواهند بود، تصریح کرد: ۱۴ فرد یا شخص از آنها در مقطع دکترای تخصصی، ۱۱۵ فرد یا شخص دکترای عمومی، ۱۲ فرد یا شخص کارشناسی ارشد و همچنین ۱۱۹ فرد یا شخص نیز در مقطع کارشناسی مشغول تحصیل خواهند بود.

او همچنین افزود: ۵۴ فرد یا شخص از دانشجویان ایثارگر دانشگاه در مقاطع متنوع و گوناگون و مختلف تحصیلی حائز رتبه های برتر شده اند که در آن همایش از آنها تجلیل می می شود.

به نقل از ایسنا؛ در پایان از ۵۴ دانشجو خانواده شاهد و همچنین ایثاگر دانشگاه حائز رتبه های برتر شده اند تجلیل شد.

انتهای پیام

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D9%87%D9%85%D8%AF%D8%A7%D9%86-10004
برترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ۲۰ قسمت و بخش افراد هیات علمی علوم علم پزشکی جدید همدان از خانواده ایثارگران خواهند بود

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک