خانه / مقالات / ۲۵ شیوه برای دریافت بک لینک

۲۵ شیوه برای دریافت بک لینک


۲۵ راه برای دریافت بک لینک

seo ۲۵ شيوه برای دریافت بک لینک

بخشی از سوال های هر روز کاربران از من در رابطه با این که چگونه برای سایت بک لینک بگیریم است. برای همین امروز میخواهم ۲۵ راه برای دریافت بک لینک رایگان را بنویسم. شما می‌توانید از بین آنها تعدادی را گزینشدر استراتژی سئوی قرار دهید.

 


تهیه بک لینک از طریق سایت

۱- اضافه کردن دکمه های انتشار در شبکه های اجتماعی به مطالب.

۲- با مصرف از call to action هااز  کاربران بخواهید که مطالب شما را به اشتراک بگذارند. آیا نمی‌دانید Call to action چیست؟ از اینجا بخوانید.

۳- تهیه لینک داخلی بین مطالب – اضافه کردن لینک داخلی بین مطالب در وبسایت شما تنها یکآموزش بهتر برای تهیه لینک نیست، میتواند به نگه داشتن بیشتر بازدید کننده داخل وب وب سایت شما یاری کند.

۴ – از کد های tynt در سایت مصرف بکنید – tynt میتواند زمانی که کاربران مطلبی را کپی میکنند لینک وبسایت شما را در زیر آن اضافه می‌کند.


دریافت بک لینک با مصرف از مطالب خاص

۱- لیستی از بهترین ‌ها بنویسید: به طور مثال ۱۰۰ نویسنده برتر، ۱۰۰ نوشته برتر وبلاگتان و.. این نوشته ها به خوب ی منتشر می‌شوند } می‌توانید روی آن‌ها حساب بکنید

۲- اینفوگرافیک ها:  اینفوگرافیک ها بیشتر از انواع دیگر مطالب به اشتراک گذاشته میشوند. این نکته را مد نظر داشته باشید که عکس های راحت‌تر به اشتراک گذاشته می‌شوند، چون حرف برای گفتن دارند.

۳- چند بار شده است که در مورد مطلبی با پیشوند چطور می‌توانم …. جست } جو کردید؟ حال چرا مطالب این چنینی نمی‌نویسید؟‌ برای مثال چگونه بازدید سایت را بالا ببریم؟ یا نوشته‌های دیگری که به سایت شما مرتبط هستند .

۴ – وبلاگ نویسی زنده: این عمل میتواند کاربران بسیاری را به وبسایت شما بکشاند، برای مثال شما به جشنواره اینفوگرافیک فارسی میروید } شروع میکنید حرف های مجری ها } . . را در وبلاگ خود به صورت زنده مینویسید. کاربران بسیاری وبلاگ شما را به اشتراک میگذارند تا با دوست ها شان جشنواره را دنبال کنند.

۵- مصاحبه با افراد دیگر در زمینه کاری خودتان.


با مصرف ار شبکه های اجتماعی

۱ – صفحه خود را در فیس بوک راه اندازی بکنید .

۲ – وبلاگ را با کاربران توسط توییتر گره بزنید!

۳ – پروفایل خود را در گوگل + راه اندازی بکنید ، مصرف از این شبکه اجتماعی میتواند در افزایش رتبه شما در گوگــل به صورت مستقیم تاثیر گذار باشد!

۴ – انتشار فیلم جالب در یوتیوب } آپارات (دریافت لینک به صورت غیرمستقیم )

۵- جواب دادن به سوالات در سایت های پرشس } پاسخ.


دریافت بک لینک با مصرف ازآموزش های سنتی

۱- ثبت سایت خود در دایرکتوری های بزرگ مثل Dmoz } yahoo directory .

۲- نظر دادن در دیگر وبلاگ ها

۳- کار در تالار های گفت } گو.

۴ – نوشتن پست مهمان

۵- انشار لینک مطالب خود در وب سایت های web2 مثل بالاترین{ ، دنباله ، لینک پد.


با مصرف از تولید محصول

۱ – ارائه کتاب های به کاربران.

۲ – راه اندازی پادکست.

۳ – انتشار نرم افزار رایگان .

۴ – انتشار app .

۵ – نوشتن مطالب آموزش دانسته های خود به کاربران.

 

بهترین سایتهای رنک بالای ایرانی:
نمونه سوال,کارتون,مدل لباس,علمی,سایت رنک بالا,دانلود,عکس,آزمون,کلیپ,مقالات,موزیک,مستند,نرم افزار,فیلم,نرم افزار,دانلود,علمی,مقالات,آزمون,مدل لباس,مستند,سایت رنک بالا,نمونه سوال,عکس,موزیک,کلیپ,کارتون,فیلم,مقالات,نرم افزار,علمی,مدل لباس,سایت رنک بالا,کارتون,مستند,فیلم,عکس

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …