سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ۳واحد پزشکی دانشگاه آزاد تجمیع می شوند/ ایجاد پردیس پزشکی

۳واحد پزشکی دانشگاه آزاد تجمیع می شوند/ ایجاد پردیس پزشکی

۳واحد علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد تجمیع می شوند/ ساخته یا ایجاد پردیس علم پزشکی جدید

به نقل از پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : مهر – دکتر سید محمود طباطبائی ، با اشاره به اجرای طرح تجمیع واحد های علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد در یک پردیس واحد گفت: واحد علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد در ۳ واحد دندانپزشکی، داروسازی و همچنین علم پزشکی جدید بصورت جدا از یکدیگر قرار دارند که در طرح تجمیع همه آن ۳ واحد در زمینی به مساحت ۶ هکتار در ضلع شرقی واحد علوم تحقیقات و همچنین نزدیک به بیمارستان فرهیختگان دانشگاه آزاد تجیمع می شوند.

او همچنین با گفتن آنکه در حال حاضر منابع اقتصادی و مالی آن پروژه تامین شده می باشد، افزود: فاز ابتدایی و اولیه شامل موضوعات مرتبط به مشخص کردن مشاور پروژه، طراحی نقشه ها، جانمایی ساختمان، تائید مراحل نهایی و همچنین راه های اجرایی شدن طرح با زیر بنای ۱۸۰ هزار متر مربع در هیات رئیسه دانشگاه مطرح و همچنین جلسات طرح تجمیع انجام شده می باشد، در فاز دوم مراحل ساخت و همچنین ساز آغاز خواهد شد.

ریاست واحد علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد ادامه داد: در ادامه اجرای آن طرح نیت و اراده داریم جهت گسترش امکانات رفاهی، علمی، اسپورت و ورزشی و همچنین پیش بینی حدود ۲۰ هزار دانشجو از ۳ واحد علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد، زمینی به مساحت ۶ هزار هکتار دیگر که در مجاورت زمین فعلی قرار دارد و همچنین در هیات رئیسه و همچنین هیات امنا با خرید آن هم موافقت شده تهیه کنیم، لذا معاونت عمرانی به دنبال مقدمات خرید ۶ هکتار زمین دوم می باشد.

طباطبایی ادامه داد: ۳ واحد علم پزشکی جدید در بعدی براساس استانداردهای وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید با هم تجمیع و همچنین به عنوان پردیس علوم علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد اسلامی نامگذاری می شوند. آن پردیس با ۱۲ دانشکده تشکیل می می شود.

او همچنین در پاسخ به سوالی درخصوص تامین منابع اقتصادی و مالی آن پروژه گفت: ریاست دانشگاه آزاد و همچنین هیات امنای مرکزی یکی از منابع تامین بودجه جهت تجمیع واحدهای تهران را فروش املاک و همچنین ساختمان های فعال مشخص کردن کرده می باشد و همچنین واحد های علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد فضای خوبی را در پاسداران و همچنین زرگنده دارد که با فروش آنها می توانیم به راحتی منابع اقتصادی و مالی تجمیع را تامین کنیم.

http://pnuna.com/1394/05/%DB%B3%D9%88%D8%A7%D8%AD%D8%AF-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%AC%D9%85%DB%8C%D8%B9-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF.html
تازه ترین و جدیدترین خبرهای دانشگاه پیام نور : ۳واحد علم پزشکی جدید دانشگاه آزاد تجمیع می شوند/ ساخته یا ایجاد پردیس علم پزشکی جدید

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک