خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۴۰۰ هزار نفر کارت کنکور را دریافت کردند/ چهارشنبه آخرین مهلت

۴۰۰ هزار نفر کارت کنکور را دریافت کردند/ چهارشنبه آخرین مهلت

۴۰۰ هزار فرد یا شخص کارت کنکور را گرفتن کردند/ چهارشنبه آخرین مهلت

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

مشاور عالی نهاد سنجش گفت: به تا حال حدود ۴۰۰ هزار فرد یا شخص کارت کنکور سراسری ۹۴ را از وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش گرفتن کرده اند و همچنین داوطلبان تا چهارشنبه ۲۰ خرداد فرصت دارند کارت خود را پرینت کنند. 1433737999 726680 ۴۰۰ هزار نفر کارت کنکور را دریافت کردند/ چهارشنبه آخرین مهلت

دکتر حسین توکلی در گفتگو با روزنامه نویس و خبرنگار مهر، افزود: داوطلبان می توانند با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش و همچنین وارد کردن اطلاعات ثبت نامی و همچنین شناسنامه ای پرینت کارت خود را تهیه کنند.

او همچنین افزود: از میان ۸۷۷ هزار ثبت نام کننده در آزمون سراسری به تا حال بیش از ۴۰۰ هزار فرد یا شخص حدود ۴۵ قسمت و بخش اشخاص کارت خود را گرفتن کرده اند.

توکلی یادآور شد: داوطلبان به اطلاعیه های نهاد سنجش رفت و آمد و مراجعه کنند و همچنین در صورتی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تغییراتی را اعمال کنند حتما به آن هم رسیدگی کنند.

او همچنین تاکید کرد: امکان رفع نقص کارت های کنکور در صورت نقص در مواردی از قبیل جنسیت، معلولیت و همچنین تیم آزمایشی در روزهای سه شنبه و همچنین چهارشنبه بر اساس جداول مربوطه که در اطلاعیه های نهاد سنجش درج شده می باشد امکان پذیر می باشد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%86%D9%81%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-10232
بهترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ۴۰۰ هزار فرد یا شخص کارت کنکور را گرفتن کردند/ چهارشنبه آخرین مهلت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک