خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۴۰ درصد بار آموزش در حوزه علوم پزشکی کشور بر عهده دانشگاه آزاد است

۴۰ درصد بار آموزش در حوزه علوم پزشکی کشور بر عهده دانشگاه آزاد است

۴۰ قسمت و بخش بار آموزش در حوزه علوم علم پزشکی جدید کشور بر عهده دانشگاه آزاد می باشد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

ایلام – ایرنا – رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۴۰ قسمت و بخش از بار آموزشی کشور در حوزه علوم علم پزشکی جدید بر عهده واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور می باشد.

81631659 6493609 ۴۰ درصد بار آموزش در حوزه علوم پزشکی کشور بر عهده دانشگاه آزاد است

حمید میرزاده روز سه شنبه در گفت و همچنین گو با روزنامه نویس و خبرنگار ایرنا در ایلام اظهار کرد: اکنون ۹۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور مجری آموزش دوره های علوم علم پزشکی جدید خواهند بود.

او همچنین ادامه داد: پنج بیمارستان به مجموع ۱۱ بیمارستان آموزشی دانشگاه آزاد در حوزه علوم علم پزشکی جدید اضافه شده و همچنین تا پایان سال شمسی ۱۳۹۶ نیز تعداد تخت های فعال بیمارستانی آن دانشگاه به سه هزار تخت افزایش می یابد.

میرزاده تاکید کرد: همچنین هماهنگی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در باره تامین تجهیزات، امکانات و همچنین استادان دانشگاهی حوزه علم پزشکی جدید با وزارت بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید انجام شده می باشد.

او همچنین افزود: بر اساس ضوابط، ۲۰ قسمت و بخش ظرفیت رشته محل های آن دانشگاه به پذیرش استعدادهای درخشان بدون کنکور اختصاص می یابد.

به گفته رییس دانشگاه آزاد اسلامی، شرط پذیرش بدون کنکور در مقطع دکترا جهت رشته های علوم انسانی داشتن حداقل معدل ۱۸ و همچنین رشته های مهندسی نیز معدل ۱۷ می باشد ضمن آنکه نمره پایان نامه آنان نیز بایستی و حتما حداقل ۱۸٫۵ باشد.

او همچنین با گفتن آنکه اکنون ۵۰۰ هزار صندلی خالی در رشته های کاردانی و همچنین کارشناسی در واحدهای دانشگاه آزاد سراسر کشور وجود دارد و همچنین آنکه آن دانشگاه در آن دو مقطع ظرفیت پذیرش بیش از یک میلیون دانشجو را دارد، گفت: کاهش جمعیت و همچنین تعدد مراکز آمورشی دلیل خالی ماندن صندلی های دانشگاه می باشد.

میرزاده یادآور شد: در زمان حاضر دانشگاه آزاد اسلامی به تنهایی ۶۵ قسمت و بخش بار آموزش تحصیلات تکمیلی کشور را بر عهده دارد و همچنین ۴۵۰ هزار دانشجو در سراسر کشور در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین دکترا آن دانشگاه تحصیل می کنند.

او همچنین با اشاره به آنکه بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر آنکه تا سال شمسی ۱۳۹۶ بایستی و حتما ۵۰ قسمت و بخش تولید ناخالص ملی کشور از محل رشته های دانش بنیان باشد، افزود: مخاطب اصلی آن پیام، دانشگاه ها خواهند بود.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: توسعه شرکت های دانش بنیان در واحدهای دانشگاه آزاد در سراسر کشور از مسوولیت های اصلی مسوولان و همچنین متولیان آن دانشگاه می باشد.

او همچنین همچنین بر صرفه جویی و همچنین کاهش هزینه های دانشگاه با توجه به کاهش تعداد دانشجو تاکید کرد و همچنین ادامه داد: تا سال شمسی ۱۳۹۶ وابستگی دانشگاه به شهریه بایستی و حتما به ۶۰ قسمت و بخش کاهش یابد و همچنین مابقی از محل فعالیت های غیر شهریه ای تامین می شود.

حمید میرزاده روز دوشنبه به منظور شرکت در نشست هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی ایلام، دیدار با مسوولان آن استان به ایلام سفر کرد.

۲۰۷۷/۶۰۳۲/۹۰۰۲

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%88%D9%85-%D9%BE%D8%B2%D8%B4%DA%A9%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%B9%D9%87%D8%AF%D9%87-2-10174
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ۴۰ قسمت و بخش بار آموزش در حوزه علوم علم پزشکی جدید کشور بر عهده دانشگاه آزاد می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک