خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

شهرکرد- ایرنا-ریاست دانشگاه شهرکرد گفته استاز سال شمسی تحصیلی پارسال به تا حال، حدود ۴۴۰ مقاله از استادان و همچنین اعضا هیات علمی آن دانشگاه در مجلات معتبر جهانی چاپ شد.

81588247 6417517 ۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

به به گفته ایرنا،شایان شاه محمدی ،روز سه شنبه در آیین گرامیداشت روز معلم و همچنین تجلیل از استادان برتر آن دانشگاه افزود:

در آن مدت ۵۴۰ مقاله نیز از سوی استادان آن دانشگاه در کنفرانس های بین المللی ارائه شده می باشد.

او همچنین گفته استبیش از ۱۰۰ پروژه تحقیقاتی در آن دانشگاه اجرایی شده می باشد که از آن تعداد پنج پروژه به تولید علم و همچنین یک پروژه منجر به تولید ثروت شد.

رییس دانشگاه شهرکرد یادآور شد:کسب عنوان دانشمند جوون کشور، کسب مقام برتر مرکز رشد کشور، کسب رتبه دهم کشوری از بین ۱۰۰ دانشگاه معتبر کشور در قبولی تحصیلات تکمیلی و همچنین ساخته یا ایجاد ۱۲ رشته دکتری در مرکز پردیس از دیگر توفیقات آن مرکز علمی در سال شمسی قبل بوده می باشد.

شاه محمدی، بر ضرورت توجه به کیفیت مباحث آموزشی تاکید کرد و همچنین گفت: در صورتی که رشته ای به پیشرفت علم و همچنین کارآفرینی منجر نشود بایستی و حتما از لیست رشته های دانشگاهی حذف می شود.

او همچنین،از نمایش همایش تدبیر در توسعه استان در دانشگاه شهرکرد خبر داد و همچنین افزود: آن همایش در از روزهای بیست و همچنین چهارم تا بیست و همچنین ششم اردیبهشت در دانشگاه برگزار و همچنین مقالات دانشجویان به صورت مجانی و رایگان در آن همایش پذیرش می‎می شود.

شاه محمدی تصریح کرد: اجلاس پایانی شهدای دانشجوی کشور نیز در اردیبهشت جاری در دانشگاه شهرکرد برگزار می‎می شود.

به گفته او همچنین،دانشگاه مکانی می باشد که همچنین و علاوه بر تعلیم و همچنین تربیت دانشجویان بایستی و حتما آمادگی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت تغییر در نگرش و همچنین روش خود داشته باشد.

او همچنین افزود: دانشگاه ها از نظر نگرش و همچنین روش به سه نسل تقسیم می‎شوند،نسل اول که تا سال شمسی های قبل از دهه ۷۰ بود با محوریت آموزش اداره می‎شد، نسل دوم با حفظ وظایف آموزشی، وظیفه تحقیقاتی را نیز به دست داشت و همچنین نسل سوم نیز که در سال شمسی های اخیر شکل گرفته با محوریت فن‎آوری و همچنین کارآفرینی می باشد.

شاه محمدی تصریح کرد: در همین راستا دانشگاه شهرکرد تلاش دارد تا با محوریت فن‎آوری، تولید علم و همچنین ثروت را در دستور کسب و کار خود قرار دهد.

به به گفته ایرنا،در آن نشست از جمعی از استادان برتر دانشگاه شهرکرد تقدیر شد.

پایانی هفته جاری آغاز هفته معلم و همچنین استاد می باشد که روز دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت مرتضی مطهری ،روز معلم و همچنین استاد نامگذاری شده می باشد.

هم اکنون حدود هشت هزار دانشجو در ۱۵۳رشته تحصیلی شامل ۴۸ رشته کارشناسی ، ۶۶ رشته کارشناسی ارشد ، ۳۹رشته دکتری تخصصی و همچنین حرفه ای مشغول به تحصیل خواهند بود.

دانشگاه شهرکرد شامل ۳۰۰ فرد یا شخص عضو هیات علمی تمام وقت شامل ۱۱ استاد، ۶۳ دانشیار، ۲۰۹ استادیار و همچنین ۱۷ مربی در هشت دانشکده کشاورزی، فنی و همچنین مهندسی، منابع طبیعی وعلوم زمین، ادبیات وعلوم انسانی، علوم پایه، دامپزشکی، علوم ریاضی، هنر وعلوم انسانی فارسان و همچنین شش پژوهشکده فناوری جنین و همچنین دام، زیست فناوری، بیماریهای مشترک انسان و همچنین دام، مرکز تحقیقات منابع آب، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و همچنین یک قطب علمی (قطب آنالیزغیرخطی- بهینه سازی وکنترل)، یک تیم پژوهشی (فتونیک) و همچنین یک مرکز رشد شامل ۲۶ واحد فناور در آن دانشگاه مشغول به فعالیت های علمی و همچنین پژوهشی می باشد.

۲۰۹۷/خ ح/

81588247 6417518 ۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AC%D9%84%D8%A7%D8%AA-9814
برترین خبرهای جدید در مورد آزمون دکتری : ۴۴۰ مقاله از استادان دانشگاه شهرکرد در مجلات معتبر جهانی چاپ شد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک