خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد وجود دارد

۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد وجود دارد

۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد وجود دارد

وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتری ( www.PhDL.net )

کرمان – ایرنا – دست یار فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که می تواند پذیرای دانشجویان باشد.

81642451 6512671 ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد وجود دارد

به به گفته ایرنا، حجت الاسلام طه هاشمی روز پنجشنبه در نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و همچنین تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در تالار حافظ آن دانشگاه با اشاره به آنکه حرکت های نوین در آن دانشگاه گفت: توسعه کمی دانشگاه متوقف شده و همچنین از ۴۷۰ واحد دانشگاهی به ۴۰۰ واحد رسیده ایم.

او همچنین ادامه داد: تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دستاورد بعد از انقلاب اسلامی بویژه در حوزه فرهنگی بود و همچنین به همین دلیل آن دانشگاه بایستی و حتما به فرهنگ توجه ویژه ای داشته باشد.

حجت الاسلام هاشمی گفت: در زمان جنگ جهت آنکه جوانان ما از تحصیل محروم نباشند آیت الله هاشمی رفسنجانی پیشنهاد تاسیس آن دانشگاه را به امام و پیشوا راحل دادند و همچنین آن نشان از بعدی نگری عمیق ایشان بود.

او همچنین با اشاره به آنکه امروز تاثیر دانشگاه آزاد اسلامی را می بینیم، افزود: از ۱۰ میلیون فارغ التحصیل بعد از انقلاب اسلامی ۵ میلیون فرد یا شخص آنها از آن دانشگاه بوده اند.

او همچنین ادامه داد: آن دانشگاه اکنون یک میلیون و همچنین ۷۰۰ هزار دانشجو و همچنین ۱۰۰ هزار عضو هیات علمی و همچنین کارمند دارد.

او همچنین با اشاره به آنکه در ۲۰ ماه قبل اقدامات مهمی در آن دانشگاه گرفته شده می باشد گفتن کرد: هم ا ینک آن دانشگاه با خرد جمعی اداره می می شود.

دست یار فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کار پهناور و بزرگ آن دانشگاه توسعه تحصیلات تکمیلی بود و همچنین اکنون بیش از ۹۰۰ هزار فرد یا شخص متقاضی در دوره کارشناسی ارشد و همچنین بیش از ۵۰۰ هزار فرد یا شخص متقاضی در دوره دکتری داریم.

او همچنین تاکید کرد: در عرصه فرهنگ هم طرح های بزرگی آغاز شده می باشد که یکی از آنها پرداختن به مشاهیر و همچنین بزرگان کشور می باشد.

او همچنین گفتن کرد: طرح های اخلاق حرفه ای و همچنین سبک زندگی اسلامی نیز از دیگر طرح های فرهنگی آغاز شده در آن دانشگاه می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه افرادی خواهند بود که می خواهند به آن دانشگاه ضربه بزنند گفت: تعبیر یکی از آن اشخاص آن بود که دانشگاه آزاد اسلامی هرکجا که برود با خود فساد می برد؛ در حالی که آن دانشگاه خود مروج فرهنگ می باشد.

او همچنین از اضافه شدن ۲۰ هزار عضو هیات علمی و همچنین اضافه شدن رشته های تحصیلات تکمیلی در آن دانشگاه خبر داد.

نخستین همایش تجلیل از پیشگامان، خادمان و همچنین تلاشگران دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در تالار حافظ آن آن دانشگاه برگزار و همچنین در آن هم از تمبر یادبود همایش رونمایی شد.

در آن همایش از روسای پیشین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، دبیران وروسای پیشین منطقه هفت و همچنین پیشگامان و همچنین خادمان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تقدیر شد.

/۱۸۶۰/۷۴۳۶

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%B5%D9%86%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-10332
جدید و تو و تازه ترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ۵۰۰ هزار صندلی خالی در دانشگاه آزاد وجود دارد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک