خانه / اخبار آزمون ها / آزمون كارشناسي ارشد / ۵۰ مرکز آموزش عالی کشور تعطیل شد/ آموزش عالی نیازمند اصلاح – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

۵۰ مرکز آموزش عالی کشور تعطیل شد/ آموزش عالی نیازمند اصلاح – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

۵۰ مرکز آموزش عالی کشور تعطیل شد/ آموزش عالی نیازمند اصلاح – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

2892890 ۵۰ مرکز آموزش عالی کشور تعطیل شد/ آموزش عالی نیازمند اصلاح – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، منصور غلامی در ادامه سفر خود به استان فارس در جمع اساتید و همچنین مسئولان شهرستان جهرم بر ضرورت اجرای طرح سامان‌دهی آموزش عالی تاکید کرد و همچنین افزود: قطعاً هر برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای ممکن می باشد در یک مقطع توجیه داشته باشد، ولی باید توجه داشت بعد از گذر زمان نیازمند اصلاح و همچنین تکمیل می باشد.

او همچنین ادامه داد: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، طرح سامان‌دهی آموزش عالی بایستی و حتما اجرا می شود.

وزیر علوم اظهار داشت: هم اکنون بالغ بر ۲ هزار و همچنین ۸۵۰ دانشگاه و همچنین مؤسسه آموزش عالی در کشور فعال می باشد که عمدتاً شامل مراکز کوچک می‌باشند.

غلامی تصریح کرد: مطالعات و همچنین پژوهش‌های علمی نشان می‌دهد که کشور ما در حال حاضر به آن تعداد مؤسسه و همچنین مرکز آموزش عالی مستلزم و نیاز ندارد و همچنین بایستی و حتما اوضاع آموزش عالی کشور سر و همچنین سامان پیدا کند.

افزایش سطح کیفی دانش‌آموختگان و همچنین اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، دیگر موضوعی بود که وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری در جمع دانشگاهیان جهرم به آن هم پرداخت.

غلامی یادآور شد: در راستای حرکت به سمت کیفی‌سازی و همچنین نظارت و همچنین ارزیابی دانشگاه‌ها و همچنین مؤسسات آموزش عالی، در یکسال قبل ۵۰ مرکز که از استاندارد مناسبی برخوردار نبودند تعطیل شد.

در ابتدای آن نشست، دکتر کامبیز مینایی، سرپرست دانشگاه جهرم، حجت الاسلام و همچنین المسلمین دکتر مدبر، امام و پیشوا جمعه جهرم، دکتر رضایی، نماینده شهروندان و مردم شهر جهرم در مجلس شورای اسلامی و همچنین ریاست کمیسیون عمران مجلس، دکتر صحرائیان، فرماندار ویژه جهرم و همچنین دو تن از افراد هیأت علمی به نمایندگی از اساتید دانشگاه جهرم به گفتن سابقه علمی فرهنگی جهرم و همچنین توانمندی‌ها و همچنین ظرفیت‌های آن دانشگاه پرداختند.
وزیر علوم، تحقیقات و همچنین فناوری همچنین بعد از اقامه نماز جماعت در مسجد دانشگاه و همچنین صرف ناهار در سلف سرویس دانشگاه جهرم‌، در یک فضای صمیمی با دانشجویان آن دانشگاه به گفت‌وگو نشست.

در آن نشست‌، دانشجویان دغدغه‌ها و همچنین پرسش‌های خود را در خصوص مسائل رفاهی و همچنین دانشجویی گفتن کردند و همچنین دکتر غلامی به آنها پاسخ داد.

Source link

http://phdpress.ir/%DB%B5%DB%B0-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%B9%D8%B7%DB%8C%D9%84-%D8%B4%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4/
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید در مورد کارشناسی ارشد : ۵۰ مرکز آموزش عالی کشور تعطیل شد/ آموزش عالی نیازمند اصلاح – خبرگزاری مهر | خبرهای جدید ایران و همچنین جهان

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن هم

کاهش فروش آیفون اپل همزمان با رونق سرویس ها و خدمات و همچنین پوشیدنی‌های آن …