سرخط خبرها
خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۵۵۰ میلیون تومان به دانشگاه دامغان اختصاص یافت

۵۵۰ میلیون تومان به دانشگاه دامغان اختصاص یافت

۵۵۰ میلیون تومان به دانشگاه دامغان اختصاص یافت

دامغان – دست یار پژوهش و همچنین فناوری دانشگاه دامغان با اشاره به فعالیت ۴۰ باب آزمایشگاه تخصصی در آن دانشگاه، گفت: تا کنون۵۵۰ میلیون تومان جهت تجهیز آن آزمایشگاه ها اختصاص یافته می باشد. 1758318 ۵۵۰ میلیون تومان به دانشگاه دامغان اختصاص یافت

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار مهر، دکتر محمد تقی قربانیان بعد از ظهر شنبه در نشست خبری با خبرنگاران نشریات و مطبوعات و همچنین خبرگزاری های شهرستان دامغان در محل دانشگاه آن شهرستان اظهار داشت: معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری در طی سال شمسی قبل و همچنین سالجاری در مجموع ۵۵۰ میلیون تومان باهدف تجهیز آزمایشگاه های آن مرکز آموزشی کمک اقتصادی و مالی داشته می باشد.

او همچنین همچنین افزود: از آن مقدار و اندازه و میزان ۱۵۰ میلیون تومان سال شمسی قبل اختصاص یافت و همچنین امسال نیز پیش بینی شده می باشد رقمی معادل ۴۰۰ میلیون تومان به آن امر اختصاص یابد.

او همچنین با اشاره به آنکه دانشگاه دامغان به عنوان نخستین دانشگاه در استان سمنان به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری درآمده می باشد، اظهار داشت: در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین اقتصاد دانش بنیان، با عضویت آن دانشگاه در شبکه آزمایشگاهی، دانشگاه دامغان در قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف آزمایشگاه فناوری راهبردی با معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری همکاری می کند.

دست یار پژوهش و همچنین فناوری دانشگاه دامغان یادآور شد: آن همکاری ها در قسمت و بخش های فناوری زیستی، فیزیک هسته ای، نانو، بیوتکنولوژی کشاورزی و همچنین علم پزشکی جدید می باشد.

قربانیان گفت: کمک به اقتصاد جامعه و همچنین دانشگاه، حمایت معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری از دانشگاه در خرید تجهیزات و همچنین تبادل آخرین اطلاعات و همچنین ارائه سرویس ها و خدمات آزمایشگاهی به قسمت و بخش دولتی و همچنین خصوصی از مزایای عضویت دانشگاه دامغان در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری می باشد.

او همچنین ضمن برشمردن اهداف معاونت، علمی و همچنین فناوری ریاست جمهوری در کمک اقتصادی و مالی به آزمایشگاه های دانشگاه دامغان، افزود: تکمیل تجهیزات آزمایشگاه ها و همچنین بهره گیری و همچنین بهره بری و استفاده از تجهیزات ساخته شده تولید داخل و همچنین رونق دادن به حوزه پژوهش و همچنین فناوری شامل آن به حساب می آید.

قربانیان خاطرنشان ساخت: دانشگاه دامغان ۴۰ باب آزمایشگاه تخصصی در بخشهای فیزیک، شیمی، زمین شناسی، زیست شناسی، فنی و همچنین مهندسی، کامپیوتر و همچنین هنر دارد.

او همچنین یادآور شد: به روش میانگین حدود چهار هزار فرد یا شخص از دانشجویان دانشگاه دامغان در طول سال شمسی از امکانات آزمایشگاه های موجود آن دانشگاه بهره مند می شوند.

دست یار پژوهش و همچنین فناوری دانشگاه دامغان اضافه کرد: یک میلیارد و همچنین ۳۰۰ میلیون تومان طی سال شمسی قبل از محل اعتبارات دانشگاه به امر تجهیز و همچنین خرید امکانات آزمایشگاه ها اختصاص پیدا کرد.

قربانیان از وجود هشت دانشکده در سطح دانشگاه دامغان خبر داد و همچنین افزود: ۶۸ رشته تحصیلی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و همچنین دکتری در آن دانشگاه وجود دارد که چهار هزار و همچنین ۴۹ فرد یا شخص دانشجو مشغول به تحصیل خواهند بود که از آن تعداد سه هزار و همچنین ۳۷۹ فرد یا شخص در مقطع کارشناسی، یک هزار و همچنین ۵۷۱ فرد یا شخص در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین ۹۶ فرد یا شخص دیگر در سطح دکتری تحصیل می کنند.

در آن نشست خبری از سید علی میرعمادی نماینده و همچنین روزنامه نویس و خبرنگار خبرگزاری مهر در شهرستان دامغان با اهداء لوح و همچنین جوایزی تقدیر و همچنین تجلیل به عمل آمد.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%BA%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5-11161
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ۵۵۰ میلیون تومان به دانشگاه دامغان اختصاص یافت

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد

عمده‌ترین مشکل دانشگاه‌ها ساخته یا ایجاد رشته‌ها بدون توجه به بعدی شغلی می باشد وبسایت …

سوپروب close
خرید بک لینک