خانه / اخبار آزمون ها / آزمون دكتراي تخصصي / ۶۰ درصد کارکنان دانشگاه پیام نور شرکتی هستند/ پیگیری تبدیل وضعیت

۶۰ درصد کارکنان دانشگاه پیام نور شرکتی هستند/ پیگیری تبدیل وضعیت

۶۰ قسمت و بخش کارکنان دانشگاه پیام نور شرکتی خواهند بود/ پیگیری تغییر پیدا کردن اوضاع

خرم آباد – سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: به روش جد به دنبال تغییر پیدا کردن اوضاع کارمندان دانشگاه هستیم. 688885 ۶۰ درصد کارکنان دانشگاه پیام نور شرکتی هستند/ پیگیری تبدیل وضعیت

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار مهر، میرزا حسن حسینی شامگاه پنجشنبه در مراسم افتتاح شرکت دانش بنیان نورپژوهان افلاک در سخنانی با اشاره به آنکه دخل و درآمد دانشگاه پیام نور ۷۰۰ میلیارد تومان می باشد، اظهار داشت: آن در حالیست که آن دانشگاه هزار و همچنین ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه دارد.

او همچنین با گفتن آنکه کارکنان دانشگاه پیام نور نسبت به کارکنان سایر نهاد ها و همچنین نهاد ها حقوق کمتری ندارند، تصریح کرد: در ارتباط و رابطه با تغییر پیدا کردن اوضاع کارکنان دانشگاه بایستی و حتما به گونه ای عمل می شود که سیستم برد – برد حاکم می شود.

وفاداری کارکنان دانشگاه مهم می باشد

سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به آنکه وفاداری کارکنان دانشگاه خیلی زیاد مهم می باشد، گفت: متاسفانه بعضی کارکنان به گونه ای عمل کرده اند که دانشجو دارد گریز و فرار می کند.

حسینی با گفتن آنکه راهکارها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های جذب دانشجو بایستی و حتما تدوین می شود، تصریح کرد: در دانشگاه تهران ۱۶۰ هزار دانشجو داشته ایم که امروز به ۸۰ هزار دانشجو کاهش یافته می باشد.

او همچنین با تاکید بر آنکه بایستی و حتما استراتژی در نظر گرفته می شود که وفاداری کارکنان در ارائه سرویس ها و خدمات به دانشجویان بررسی کردن و همچنین ساخته یا ایجاد می شود، افزود: گاهی اوقات دانشجو می آید ولی باید توجه داشت استاد سر کلاس حاضر نیست و همچنین از سوی دیگر بعضی به جای ساخته یا ایجاد انگیزه در دانشجویان به آنها می نامند آن چه دانشگاهی می باشد که آمده اید.

دانشجو بایستی و حتما از ارائه سرویس ها و خدمات راضی باشد

سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به آنکه دانشجو بایستی و حتما از سرویس ها و خدمات ارائه شده در دانشگاه راضی باشد، اظهار داشت: ما دانشجویان تنبلی را تحویل گرفته ایم در حالیکه امروز رتبه های برتر کنکورهای ارشد و همچنین دکتری بوده و همچنین در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل می کنند.

حسینی با تاکید بر آنکه آن نقاط مثبت دانشگاه پیام نور بایستی و حتما برجسته می شود، افزود: در ارتباط و رابطه با حفظ دانشگاه از تمام جهات همه بایستی و حتما تلاش کنیم.

او همچنین با گفتن آنکه امسال در مجلس سعی کردیم که کارکنان رسمی و همچنین پیمانی دانشگاه در بند “و همچنین” قرار بگیرند، تصریح کرد: با آن اقدام حتی در صورتی که شهریه های دانشگاه کفاف پرداخت حقوق کارکنان را نداشته باشد حکومت موظف می باشد حقوق آن اشخاص را پرداخت کند.

۶۰ قسمت و بخش نیروهای دانشگاه پیام نور شرکتی خواهند بود

سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به آنکه از هرجا بزنیم از حقوق کارکنان دانشگاه نمی زنیم، گفت: شرایط روحی کارکنان دانشگاه بایستی و حتما ارتقاء یابد.

حسینی با گفتن آنکه ۶۰ قسمت و بخش نیروهای دانشگاه پیام نور شرکتی خواهند بود، یادآور شد: به روش جد به دنبال تغییر پیدا کردن اوضاع کارمندان دانشگاه هستیم.

او همچنین در ادامه با اشاره به درخواست های مطرح شده جهت تغییر پیدا کردن اوضاع افراد هیئت علمی دانشگاه گفت: هیئت ممیزه تغییر پیدا کردن اوضاع افراد هیئت علمی سخت ترین شاخص ها را دارد و همچنین بررسی کردن های دقیقی را صورت می دهد.

افراد هیئت علمی جهت تغییر پیدا کردن اوضاع بایستی و حتما کار پژوهشی انجام دهند

سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور با تاکید بر آنکه بعضی از افراد هیئت علمی و همچنین اساتید جهت تغییر پیدا کردن اوضاع حتی یک مقاله چاپ شده هم ندارند، افزود: از افراد هیئت علمی و همچنین اساتید دانشگاه خواهش می کنم شروع به کار کرده و همچنین مقاله ارائه کنند.

حسینی با گفتن آنکه افراد هیئت علمی پیمانی در صورتی که در رکود باشند و همچنین فعالیتی نکنند ممکن می باشد بعدا قرارداد آنها به خطر بیافتد، تصریح کرد: بایستی و حتما وقت بگذارید و همچنین کار پژوهشی و همچنین مقاله ارائه دهید.

او همچنین در ادامه به افزایش حقوق کارکنان دانشگاه پیام نور اشاره کرد و همچنین گفت: ۱۸ هزار حکم در آن ارتباط و رابطه صادر شده می باشد.

سرپرست دست یار اداری، اقتصادی و مالی و همچنین عمرانی دانشگاه پیام نور همچنین یادآور شد: کارکنان دانشگاه به مدت ۲۳ روز و همچنین تا ۱۷ ام مردادماه تعطیل خواهند بود.

http://www.phdl.net/phd-test-news-site/%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C-10625
تازه ترین و جدیدترین خبرهای در مورد آزمون دکتری : ۶۰ قسمت و بخش کارکنان دانشگاه پیام نور شرکتی خواهند بود/ پیگیری تغییر پیدا کردن اوضاع

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد

اعلام زمان و همچنین محل مصاحبه ۱۴۳ رشته آزمون دکتری آزاد ریاست مرکز سنجش و …

سوپروب close
خرید بک لینک