سرخط خبرها
خانه / اخبار دانشگاهها / اخبار دانشگاه پيام نور / ۲ اراده و تصمیم راسخ مهم در مورد کنکور ۹۸ / مشخص کردن تکلیف معدل و همچنین فنی و همچنین حرفه‌ای‌ها

۲ اراده و تصمیم راسخ مهم در مورد کنکور ۹۸ / مشخص کردن تکلیف معدل و همچنین فنی و همچنین حرفه‌ای‌ها

۲ اراده و تصمیم راسخ مهم در مورد کنکور ۹۸ / مشخص کردن تکلیف معدل و همچنین فنی و همچنین حرفه‌ای‌ها

به نقل از پیام نورنا (PNUNA.COM) : مهر – دکتر ابراهیم خدایی افزود: با توجه به جلسه ای که در کمیسیون آموزش و همچنین تحقیقات مجلس برگزار شد و همچنین جمع بندی نظرات نمایندگان و همچنین بررسی کردن موضوع تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۸ قرار شد که شورای سنجش و همچنین پذیرش دانشجو تشکیل جلسه فوق العاده بدهد.

او همچنین افزود: جلسه فوق العاده شورای سنجش و همچنین پذیرش در هفته بعدی با حضور افراد شورا برگزار می می شود.

ریاست نهاد سنجش آموزش کشور یادآور شد: در آن جلسه دو دستور کار مطرح می می شود که یکی از آنها مرتبط به شرکت دیپلمه های فنی حرفه ای و همچنین کاردانش در کنکور ۹۸ و همچنین غیره ای مرتبط به مقدار و اندازه و میزان تاثیر سوابق تحصیلی و همچنین معدل داوطلبان در کنکور ۹۸ می باشد.

او همچنین افزود: با توجه به آنکه بر اساس بند ۶ الف مصوبه شورای سنجش و همچنین پذیرش در تاریخ ۲۶ شهریور ۹۷ دانش‌آموزان دیپلم فنی و همچنین حرفه‌ای و همچنین کار و همچنین دانش می توانند در آزمون سراسری شرکت کنند و همچنین با توجه به تغییرات نظام آموزشی دوران تحصیل آن اشخاص با سایر داوطلبان به یک مقدار و اندازه شده می باشد و همچنین همچنین کاردانی پیوسته حذف شده می باشد مستلزم و نیاز می باشد در مورد نحوه شرکت آن داوطلبان تصمیمگیری می شود.

خدایی یادآور شد: کمیسیون آموزش و همچنین وزارت آموزش و همچنین پرورش در مورد آن مصوبه شورای سنجش و همچنین پذیرش نظرات مکتوب خود را ارائه داده اند که آن موضوع نیز در جلسه شورای سنجش و همچنین پذیرش مطرح می می شود.

ریاست نهاد سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: دستور دیگر جلسه نیز بررسی کردن مقدار و اندازه و میزان تاثیر قطعی یا مثبت سوابق تحصیلی داوطلبان در کنکور ۹۸ می باشد که با توجه به نظراتی که در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مطرح شده مورد بررسی کردن قرار می گیرد و همچنین پس نتیجه آن می شود که آن هم اعلام می می شود.

۲ تصمیم مهم درباره کنکور ۹۸ / تعیین تکلیف معدل و فنی و حرفه‌ای‌ها


برترین خبرهای جدید دانشگاه پیام نور : ۲ اراده و تصمیم راسخ مهم در مورد کنکور ۹۸ / مشخص کردن تکلیف معدل و همچنین فنی و همچنین حرفه‌ای‌ها

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها

آغاز ثبت نام بدون آزمون پذیرش بهمن ۹۷ پیام نور و همچنین سایر دانشگاه ها …

سوپروب close
خرید بک لینک