خانه / مقالات / ۸ نکته که به وقت خریدن باید به آن دقت بکنید !!!
۸ نکته که به وقت خریدن لباس باید به آن دقت کنید

۸ نکته که به وقت خریدن باید به آن دقت بکنید !!!
۸ نکته که به وقت خریدن لباس باید به آن دقت کنید

۸ نکته که به وقت خریدن لباس باید به آن دقت بکنید !!!

184048 8 نکته که به وقت خریدن  باید به آن دقت بکنید !!!<br />8 نکته که به وقت خریدن لباس باید به آن دقت كنيد
اطلاعات بیشتر: خرید اینترنتی لباس
لباس راحتی
خرید اینترنتی پوشاک

ما در اینجا ۸ نکته به خرید لبـاس را برایتان بیان کرده ام که توجه به این نکات در نهایت باعث می شود شما از دیدن کمد لبـاس هایتان لذت ببرید همه لبـاس های را رفیق داشته باشید.
به دنبال پیروی از توصیه ها نکاتی که در زیر آمده است مطمئن باشید که از خرید خود هرگز پشیمان نخواهید شد.

شما از عبارت افرادی هستید که لبـاس را تنها برای آویزان کردن در کمد هایتان می خرید از بیشتر آنها مصرف نمی بکنید ؟ممکن است به زمان خرید لبـاس از اینکه این لباس را خریده اید کاملا راضی باشید ولی زمان ی که به خانه بر میگردید آن را پرو می بکنید کاملا از این خرید پشیمان شوید. کالین مگارو Colin Megaro مشهور مشهور در سبک و مد در لس آنجلس می گوید : نگران نباشید . شما می توانید باز هم از هایی که فقط در کمد لباس هایتان قرار داده اید مصرف بکنید دوباره آنها را بپوشید. ولی ما در اینجا ۸ نکته به زمان خرید لباس را برایتان بیان کرده ام که توجه به این نکات در نهایت باعث می شود شما از دیدن کمد لبـاس هایتان لذت ببرید و همه لباس های خود را رفیق داشته باشید.
۱ – به مواد استفاده شده در الیاف پارچه دقت بکنید
کارول دیویدسون ، بنیانگذار مد مشاور درنیویورک می گوید : از خود بپرسید: این نیاز به مراقبت های مخصوص استفاده شستشو دارد برای مثال اگر قرار است من ۳۰ دلار برای خرید این تعرفه کنم آنگاه شستشوی این لبـاس آسان است و یا اینکه رنگ می دهد شستن آن بسیار سخت است و این یک نشانه بر مطمئن بودن الیاف استفاده شده در آن است.

۳ – سعی بکنید لبـاس را قبل از خرید پرو بکنید
دل روسو Del Russo فعال در مد و سبک شیوه زندگی در شهر نیویورک می گوید : برخی از خانم ها تنها به وقت خرید به مدل اندازه لباس نگاه می کنند بدون آنکه بخواهند آنرا پرو کنند آنرا می خرند .اما این غلط است باید سعی بکنید لبـاس هایی را گزینش بکنید که قابل پرو کردن باشند فروشنده اجازه پوشیدن آن را قبل از خرید به شما داده باشد تا زمان ی که به خانه بر می گردید و آن را می پوشید از فرم در بدنتان پشیمان نشوید.

۵ – به مـدل پشت لباس در تن تان دقت بکنید
با اهمیت نیست که به زمان پوشیدن لباس جلوی آیینه چه ژستی می گیرید بلکه باید عادی باید د و آن را پرو بکنید . استفانی پولی Stephanie Poli ، یک بلاگ نویس مد سردبیر تلویزیونی می گوید : به پرو لبـاس باید نگاه اجمالی در عین حال دقیق در آیینه به بیاندازید و به یاری یک آیینه کوچک پشت را هم در تن ببینید چنانچه زمان دارید خوبتر است دو سایز از آن را در بدن خود پرو بکنید تا مطمئن باشید کدام یک خوبتر است و از دیدن پشت لباس در بدنتان غافل نشوید.

۷ – به وقت پرو لبـاس تحرک داشته باشید
فقط ایستادن در جلوی آیینه به لباس در بدن خود نگاه کردن برای گزینش لبـاس و اینکه به شما می آید اندازه تان است کافی ناست . بلکه باید کمی به این طرف آن طرف بروید برای مثال روی نوک پاهای خود بروید و به ویژه اگر در حال خرید دامن یا شلوار هستید باید در آن بنشینید بلند شوید تا مطمئن باشید که برایتان نتگ نباشد در آن حس راحتی بکنید .حتی چنانچه می خواهید لباس ی را برای شرکـت در یک جشن تهیه بکنید خوبتر است مطمئن باشید که به راحتی می توانید در این لباس دستهای خود را تکان دهید و برقصید.

۸ – جزئیات لباس را نقد بکنید
به زمان خرید لباس به دکمه ها و زیپ لباس و دیگر مسائل ی که ممکن است در لباس کار شده باشد دقت بکنید از سالم بودن آنها مطمئن باشید همچنین باید نگاه بکنید که درزهای لباس حداقل به اندازه یک تا دو سانت اضافه پارچه داشته باشد تا در صورت نیاز به گشاد کردن لباس راه حلی برای آن وجود داشته باشد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا

شرکت بازسازی ساختمان ، نوسازی منزل قدیمی و تعمیرات ساختمانی پارسا این شرکت با سالها تجربه در …